Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 15.12.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 15.12. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

 

Samochód ten przewozi luzem… a co? Zobaczcie sami. Oto mini wywrotka Iveco Daily.

W Dusseldorfie pokazano kilka rozwiązań mających na celu obniżenie emisji spalin. Zobaczmy co proponuje Mercedes.

Udamy się do Francji, gdzie zobaczymy najlepsze wyścigówki wagi ciężkiej i finał Truck Grand Prix.

A w Stroboskopie: alternatywne zastosowanie, Citan już w Polsce, najwyższa pompa do betonu, przewoźnicy stawiają na Actrosy.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.  UWAGA! Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria!
Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 77  464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1. Zapraszamy do oglądania!!!

Zapraszamy także na stronę www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały.

Więcej informacji..


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.