Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 16.02.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 16.02. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

 

Do wykonania niektórych zadań potrzeba większych pojazdów, do innych – mniejszych. A z czym może sobie poradzić Mercedes Sprinter?

 

 

 

 

Zobaczymy jak powstaje i jakim wymaganiom musi odpowiadać współczesny olej silnikowy, a pomoże nam w tym Fuchs.

 

 

Kolejny raz przeniesiemy się do ubiegłego roku – tym razem zobaczymy, co o minionych miesiącach sądzą w Scanii.

 

 

 

„Zabij albo zgiń” – oto motto filmu „Wyścigi śmierci”, którego motywy główne zagościły na dobre na blachach pewnego Volvo. Co kierowca opowie nam o swojej mrocznej ciężarówce?

 

 

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: nowy prezes MAN’a, tendencja spadkowa, jeździliśmy Antosem oraz kalendarz Master Truck.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

 

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.