Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 16.06.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 16.06. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Przetestujemy Actrosa 2545 z tandemem Wieltona. Tak dobrana para zadba o najdelikatniejszy ładunek nawet na polskich drogach.
Opolskie eliminacje do konkursu Scanii na najlepszego młodego kierowcę już za nami. Następny etap rywalizacji na zlocie Master Truck, a jest o co walczyć!
Zorganizowane przez redakcje TSL Biznes i Truck & Van bezpłatne konferencje transportowe, przyciągnęły uwagę przewoźników. O czym rozmawiali?
Jak było na konferencji transportowo-logistycznej Truck & Bus Show w Bydgoszczy?
A w Stroboskopie: promocja MAN‘a, 20-lecie Fiata, zgłoszeni na Master Truck Show oraz nowy autobus Scanii.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.