Select Page


Na Osi w TVN TURBO od 17.03


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 17.03. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

 Czy warto kupić ciężarówkę „z drugiej ręki”? Testujemy używanego MAN’a TGX 18.480 i podpowiadamy co należy zrobić by auto służyło nowemu właścicielowi przez długi czas.

Relacja z przekazania kolejnych nowych Mercedesów Actrosów. Jeden z dealerów Mercedes-Benz – firma Garcarek przekazała nowe pojazdy firmie transportowej Demotrans.

 A w tym odcinku Hiob – polski kierowca jeżdżący po drogach USA przetestuje nasze europejskie Volvo i opowie czym różnią się ogrzewanie i klimatyzacja w Europie i USA.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowy dyrektor Scanii, wzrost dostaw Volvo, sieć Mercedesa, duże naczepy Fliegl’a.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.