Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 19.01.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 19.01. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

W czasach, gdy każdy narzeka na wciąż rosnące ceny paliwa, przydałaby się ciężarówka, która poradzi sobie z problemem każdego portfela… I takich nie brakuje, a jedną z nich jest Iveco Stralis na gaz.

 

 

Co oprócz cen paliwa spędza sen z powiek każdego przewoźnika? O branżowych problemach rozmawiano na konferencji OZPD w Opolu.

 

 

Jakimi sukcesami 2012 roku może pochwalić się holenderski producent? Zobaczmy przegląd wydarzeń ubiegłego roku w DAF’ie.

 

 

Specjalnie skonstruowany pod kątem wymogów dystrybucji ciężkiej nowy Mercedes Antos został zaprezentowany potencjalnym użytkownikom.

 

 

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: prace badawcze, wysoka nota, bezawaryjny MAN oraz budowlany Mercedes.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.