Select Page


Na Osi w TVN TURBO od 19.05.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 19.05. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

W nasze ręce trafiła Tatra Phoenix. Zobaczymy co uległo zmianie w tej potężnej marce.

Motocykliści czwarty raz oddali krew dzieciom. My gościliśmy na zlocie w Pszczynie. Co się działo i kogo spotkaliśmy na miejscu? Już w odcinku.

Co jeśli zepsuje nam się pojazd na autostradzie? W Iłowie otwarto  truck stop z serwisem ciężarówek, który zadba nie tylko o samochód, ale i kierowcę.

Ostatnio w Mszczonowie dziennikarze mogli przetestować off-roadowe modele Scanii. Jakie zmiany zaszły w pojazdach?

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: najlepszy dostawczak, nowe dziecko Mercedesa, najbardziej ekonomiczny kierowca oraz dwusetny Actros w firmie Rosner.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.