Select Page


Na Osi w TVN TURBO od 2.06.2012


 


Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 2.06. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Scania Euro 6 – marka, która ciągle trzyma fason. Czy może nas zaskoczyć? Może, ale więcej o tym w odcinku.

Volvo ponownie poszukuje najekonomiczniejszych kierowców. Jakie umiejętności powinien posiadać by zdobyć niezwykłą nagrodę?

Jakie pojazdy jeszcze można było podziwiać na targach w Amsterdamie? Odpowiedź znajdziecie w drugiej części relacji z wydarzenia.

Już niedługo rusza nowy sezon zlotów. Szykujcie kalendarze i zobaczcie co Was czeka w tym roku.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: hybrydowy rekord, rynek rośnie, Contibusy dla kibiców, autostradą do Kielc.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.