Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 20.10.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 20.10. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Nie dość, że pokonują wiele torów przeszkód to jeszcze się po nich ścigają. W tym odcinku mamy przyjemność przedstawić rajdówki wagi ciężkiej.

Przeniesiemy się też w czasie… Jak to możliwe? Wystarczy odwiedzić Muzeum Mercedesa w Niemczech i zapoznać się z historią tej marki.

Co w tym roku można było podziwiać na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach? Relacja już w sobotę.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: wysoki rating MAN,  Master na służbie, zakorkowana przez głupotę oraz przeznaczone na zagranicę.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.