Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 21.07.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 21.07. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Niższe koszty utrzymania czy mniejsze zużycie paliwa to nie jedyne zalety tego pojazdu – Iveco wprowadza na rynek nowy model  Stralis.

Autoryzowany dealer DAFa zdobył tytuł Dealrea Roku 2012. Odwiedziliśmy jedną z siedzib w Polsce, gdzie przypadkiem trafiliśmy na równie ważne wydarzenie.

8. Zlot Master Truck już za nami, ale to jeszcze nie koniec – czas przypomnieć sobie jak było. W pierwszej części kierowcy w drodze na zlot oraz wielkie przygotowania – nie tylko ciężarówek – przed rozpoczęciem imprezy.

A w Stroboskopie: stacja paliw roku, hybrydowy Fuso Canter,  najlepszy młody kierowca oraz Actros znów górą.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.  UWAGA!
Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria!

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.