Select Page


NA OSI w TVN TURBO od 22.06


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 22.06. o godz. 14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Tym razem Mikołaj przyniósł  na plan kiełbasę – powiedział, że zdradzi nam swój własny przepis!

 

 

 

 

 

A my przeniesiemy się do firmy Mercedes-Benz Garcarek w Kaliszu na przekazanie nowych Mercedesów Axorów firmie Hochtrans.

 

 

 

 

Poznamy również wyniki tegorocznej Olimpiady Techniki Samochodowej. Ciekawe kto tym razem zdobył tytuł motoryzacyjnego geniusza?

 

 

 

 

Zawitamy również na jednym z niepowtarzalnych moto-zlotów. Tym razem będziemy podziwiać motocykle i ciężarówki w podopolskiej Turawie.
 
 
 
 

 

 

A w Stroboskopie: magiczny płyn, niepowtarzalny Ducato, KAC w Deszcznie, Fire Truck Show oraz Happening Edukacyjny.
 
 

 

 

 

 

Powtórki emitujemy cały tydzień:
22. Czerwca – godz. 22:30  
23. Czerwca – godz. 14:55 1:20
24. Czerwca – godz. 8:15
25. Czerwca – godz. 8:25 23:35
26. Czerwca – godz. 14:15 2:55
28. Czerwca – godz. 7:45

 Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 5 lat temu.