Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 23.06.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 23.06. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Przedstawimy ciężarówkę, która nawet po siedmiu latach od premiery nadal cieszy się wielkim powodzeniem wśród kierowców – DAF XF 105.

Autostrady to jeden z najgorętszych tematów ostatnich lat. My spojrzymy na Autostradę-Polską pod kątem pojazdów budowlanych.

Finał rywalizacji o kropelkę mamy już za sobą. Przez jakie zadania musiał przejść najoszczędniejszy kierowca by wygrać konkurs Volvo Drivers Challenge?

Co przewozi najpiękniej oświetlona ciężarówka zlotu  Master Truck? Przekonaj się oglądając program.

A w Stroboskopie: kierowcy na KACu, urok Volkswagena, finał na Master Trucku, płatne drogi.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.