Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 26.01.2013


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 26.01. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

 

 Najpierw było ich trzy, później pięć, a „szóstki” nie są takie stare. O czym mowa? O skrzyni biegów. Przyjrzyjmy się siedmiobiegowemu Sprinterowi.

 

 

Nowy Iveco Stralis Hi Way zawitał do Polski. Zobaczmy jak wyglądała krajowa premiera tego pojazdu.

 

 

 

Przeglądnęliśmy już Volvo i DAF’a… Teraz zobaczymy jak ubiegły rok może wspominać Renault.

 

 

 

Jakie cudo w swojej flocie „ukrywa” firma PTS Dynerowicz? To nietuzinkowa Scania V8 posiadająca ponad 700 KM. Pierwsza w Polsce!

 

 

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: nowa strona DAF’a, stabilna sytuacja, bezprzewodowe Volvo oraz wyróżnienia dla Iveco.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.