Select Page


„Na osi” w TVN Turbo od 27.09


 

Poniedziałek (27.09) – godz. 320 ,1525
Wtorek (28.09) –  godz. 720, 2330
Środa (29.09) –  godz. 415, 1315
Czwartek (30.09) – godz. 600
Piątek (1.10) – godz. 855
Sobota (2.10) –  godz. 335


A zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Daily 4×4 – ten, bez wątpienia jeden z najpopularniejszych samochodów dostawczych, oferowany jest w niezliczonej ilości odmian. Jedną z ciekawszych jest wersja towarowo-osobowa z kabiną załogową i skrzynią ładunkową, zabudowanymi na podwoziu 4×4. Takie Daily może być przydatne różnym służbom, które często muszą zjeżdżać poza asfalt.

Finał YETD Gliwice – przez dwa dni toczyły się zmagania 9 polskich finalistów konkursu Scanii na najlepszego, młodego, europejskiego kierowcę. Ich wiedzę i umiejętności poddano wszechstronnym sprawdzianom: od diagnostyki pojazdu poprzez mocowanie ładunku i jazdy drogowe, aż po próby zręcznościowe na specjalnym torze. Zwycięzca w październiku walczyć będzie w finale europejskim o nową Scanię R.

Jak powstaje plandeka – tworzywa sztuczne znajdują wiele zastosowań w motoryzacji. Jedno z nich spotyka się niezwykle często. Bo plandeki, osłaniające przewożone towary, widać przecież co krok. Wbrew pozorom nie jest to tylko zwykły kawał płachty, ale wymagające dość skomplikowanego procesu produkcyjnego połączenie tkaniny i tworzywa.

Kierowca i jego auto – ta para jeździ jak to się mówi „wokół komina”. Dzięki temu kierowca może być codziennie w domu. Choć czasem zdarza mu się też dłuższy wyjazd, bowiem cysterna którą powozi, jest ozdobą floty. Jest więc magnesem przyciągającym publiczność do miejsc, w których się pojawia.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: leasingodawcy szukają sposobów na przetrwanie; czy „alkoloki” będą obowiązkowe?; od nowego roku mogą zniknąć odliczenia od „kratek”; nowy i największy serwis Scanii powstał w Gliwicach


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.