Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 27.10.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 27.10. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Trzy oddziały w Polsce oraz tytuł Dealera Roku 2012 dla jednego z nich – to właśnie sieć ESA, która ekspresowo zaopiekuje się naszą ciężarówką. I nie tylko…

Drugim miejscem, które kierowca musi wziąć pod uwagę jest oczywiście… stacja paliwowa. Zobaczmy, która zdobyła tytuł najlepszej i czym się wyróżnia spośród pozostałych?

Wisieńką na trocie w tym odcinku jest relacja z najbardziej prestiżowej wystawy w branży. Oto IAA Hannover 2012.

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: kolekcjonerka pucharów, niewielki spadek, jubileusz na wesoło oraz zła organizacja ruchu

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Czytaj więcej…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.