Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 28.07.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 28.07. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Porównamy dwa modele Volvo konstrukcyjnie podobne, a jednak różnorodne. Jeden stworzony do transportu regionalnego, drugi przeznaczony do pracy w nieco cięższych warunkach.

Centrum Edukacji Zawodowej CARGO istnieje już dwadzieścia lat. Z tej okazji zamiast świętować w rodzinnym gronie firma zorganizowała swój Pierwszy Piknik.

Mamy okazję zrelacjonować przekazanie następnych Actrosów. Do firmy Rosner trafił już dwusetny z kolei ten model Mercedesa.

A w Stroboskopie: wielopaliwowy Volkswagen, mniej autobusów Scanii, TruckRacing oraz Dakar pod Opolem.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.