Select Page


Na Osi w Tvn Turbo od 29.09.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 29.09. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Czym dziennikarze przejeżdżali przez Warszawę? Oczywiście nowym autobusem Scanii. Zobaczmy jak model A30 przeszedł ten test.

Każdy w Hannoverze przygotował od siebie coś nowego. A co z Mercedesem? Zobaczymy jak wyglądały jego przygotowania do wystawy IAA.

Kto z Polski pochwalił się swoimi wymalowanymi pięknościami na Power Truck Show w Finlandii? W podróż na zlot wyruszymy już w najbliższym odcinku.

A w Stroboskopie: Fleetboard w autobusach, dostawczak z dużym wzięciem, międzynarodowi goście na Opolszczyźnie oraz Volvo w światłach fleszy.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński, młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski oraz adwokat Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.