Select Page


Na Osi w TVN Turbo od 30.06.2012


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 30.06. o godz.14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Żółty gryf prosto ze Szwecji, czyli Scania G400 stworzona z myślą dla wymagających klientów dbających o tanie koszty eksploatacji.

Iveco Construction Tour w Poznaniu, a tam pojazdy od lekkiego Daily aż po ciężką Astrę przygotowane do testów w odpowiednich warunkach.

W pierwszy weekend lipca znów będziemy mogli przenieść się do bajkowego świata Master Trucka, a to wszystko za sprawą wymalowanych ciężarówek i wielu innych atrakcji.

Miłośnicy ciężarówek znów mogli spotkać się na Trakerskich Spotkaniach.

A w stroboskopie: ekologiczne hybrydy, Scania A30, Odświeżony Master oraz 8. Zlot Master Truck.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.