Select Page


Na Osi w TVN TURBO od 8.06


 

Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 8.06. o godz. 14.00,  powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Tym razem nasz kucharz zza fajery zabierze się za bardzo znaną wśród Polaków włoską potrawę… a kiedy Mikołaj będzie gotował, my przeniesiemy się do Brennej na zlot vanów, żeby podziwiać amerykańskie cudeńka.

Zawitamy również do Monachium wypełnionego maszynami budowlanymi i nie tylko – to już 30. targi Bauma.

Szybcy i …hojni. Tacy są motocykliści, zbierający się co roku na akcji Motoserce. Zobaczmy jak było w tym roku.  

A w Stroboskopie najświeższe informacje branżowe, czyli: Auto Moto Show, wygraj Mercedesa Citana, Iveco Capital oraz Volvo propaguje LNG.

Na pytania widzów odpowiadają: młodszy aspirant Janusz Bereszczyński z KMP w Opolu, starszy kontroler transportu drogowego Agnieszka Dyktyńska-Malejki z WITD w Opolu oraz mecenas Wojciech Fraszek. Program prowadzi Piotr Zelt.

Magazyn „Na osi” zaprasza swoich Widzów do aktywnego współredagowania programu. Na drodze ciągle coś się dzieje. Wypadek, złe oznakowanie drogi, a może coś wesołego? Masz kamerę – sfilmuj i przyślij. Może właśnie Twoje zdjęcia zobaczysz w telewizji!? Przysyłajcie kasety VHS, Video 8, DV CAM wraz z informacją gdzie i kiedy nagraliście kasetę.  UWAGA!
Autorom wykorzystanych materiałów wypłacimy honoraria!
Kontakt z redakcją pod numerem telefonu 77  464 02 08, e-mail’em: naosi@poczta.onet.pl, lub adresem 46-073 Chróścina, ul. Nowowiejska 1. Zapraszamy do oglądania!!!

Zapraszamy także na stronę www.tvbrawo.pl gdzie można oglądać nasze archiwalne materiały.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.