Select Page


„Na osi” w TVN TURBO


 

Emisja najbliższego odcinka: Sobota 7 sierpnia o godz. 14.00
powtórki: nd. (08.08) godz.15.00, pn. (09.08) godz. 8:00, 17:00  wt. (10.08) godz. 10:00, 23:35,
śr. (11.08) godz.  13:30,  czw. (12.08) godz. 5:55, 15:15, pt. (13.08) godz. 11:00
i w następną sobotę (14.08)  godz. 7:15

A zobaczyć będzie można między innymi:
Konwój MB w Alpach cz.2 – test, przeprowadzony przez Mercedesa na alpejskich trasach, dał odpowiedź na pytanie, jak w ciągu pół wieku zmieniło się oddziaływanie pojazdu na kierowcę. Współczesna ciężarówka zupełnie inaczej traktuje prowadzącego. Wymaga od niego mniej wysiłku fizycznego i nie powoduje tak dużego obciążenia mentalnego, jak poprzedniczka sprzed 50 lat.

Nowy obiekt MAN Truck & Bus Center – niewielkie Pietrzykowice pod Wrocławiem stały się prawdziwym centrum obsługi pojazdów użytkowych. Najnowsza uruchomiona tu stacja serwisowa należy do MAN’a. Obok możliwości dokonania przeglądu czy naprawienia pojazdu, pod liczącym 4000 metrów kwadratowych dachem znalazło się miejsce na sprzedaż nowych i używanych aut, oraz obsługę finansową klientów.

VI Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Opolu – 150 tuningowanych pojazdów ciężarowych szczelnie wypełniło plac II Kampusu Politechniki Opolskiej. Olbrzymie zainteresowanie przybywającej publiczności budziły ciężarówki z Finlandii. Ale nie tylko one były piękne. Podziwiano także auta naszych południowych i zachodnich sąsiadów. No i czołówka naszych rodzimych miłośników tuningu pokazała się w całej krasie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ciekawa propozycja: umundurowany MAN; Volvo zapowiada nowości na IAA; nietypowy Lublin; Mercedes badał zadania dystrybucyjne.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i inspektor Agnieszka Dyktyńska-Malejki.

Program prowadzi Sławek Sochacki.

Więcej na: www.naosi.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.