Select Page


NA OSI: od marca w nowej telewizji MOTOWIZJA!


Na Osi Nowe bez tła PNG
 

Uwaga! Program „Na Osi”® od marca nadawany jest w nowej telewizji MOTOWIZJA, prawdziwej motoryzacyjnej stacji, która dostępna jest na platformie cyfrowej NC+, na kanale 124 oraz w ORANGE TV.

Motowizja to całkowicie nowa telewizja w całości poświęcona motoryzacji, a program „Na Osi” został wytypowany jako jedna z najlepszych polskich produkcji poświęconych motoryzacji do emisji właśnie na tym, dedykowanym wszystkim jej miłośnikom kanale Motowizja.

Oprócz zmiany kanału emisji, program „Na Osi” pozostaje taki, jakim go znacie. Nadal jest jedynym w Polsce programem poruszającym tematykę pojazdów ciężarowych i wszystkiego co z nimi związane. W marcu zobaczyć będzie można między innymi: pojazdy oszczędne i ekologiczne, będą też auta mniejsze i ciężarowe giganty. Postaramy się podpowiedzieć, jak unikać kłopotów z ITD, zajrzymy do huty, stalowni i na taśmę produkcyjną, a branżowi dziennikarze okraszą każdy odcinek swoimi barwnymi opowieściami o technice w pojazdach ciężarowych.

Godziny emisji takie jak zawsze – premiera w sobotę o godz. 14:00, powtórki m.in. w niedzielę o godz. 16:00 i 21:00. Premierowa emisja „Na Osi” w MOTOWIZJA – już w najbliższą sobotę 1 marca o godz. 14:00.

studio

W marcu w programie „Na Osi” na kanale Motowizja zobaczyć będzie można m.in.:

Testy pojazdów i relacje:
–    hybryda w autobusie – MAN Lion’s City Hybrid
–    nowy DAF CF Euro 6 już w Polsce
–    monstrum 10X4 – Volvo FMX na 5 osiach
–    firana na poduszkach – Mercedes Antos
–    blaszak z nową twarzą – nowy Mercedes Sprinter furgon
–    wyścig po bezdrożach – Iveco na Dakarze
–    najmniejszy z rodziny – Volvo FL furgon
–    podpowiadamy, jak uniknąć kłopotów z ITD
–    ciągniki do ponadgabarytów – Mercedes Actros i Arocs SLT
–    od stali do ciężarówki – jak powstaje Volvo

W cyklu „Używka XXL”: prezentacje i oceny pojazdów używanych: Mercedes Actros 1841, Scania R hakowiec oraz MAN 41.410 8×6, w cyklu „CV Truck”: branżowi dziennikarze opowiadają o Scanii R, o wyścigu mocy, o zaawansowanej technice w MAN’ach, co im się podoba w Iveco oraz o tuningu Renault Magnum, w cyklu „Kierowca i jego auto” wystąpią: dziarski staruszek i jego kierowca – MAN 22.230 z firmy Auto-Czok oraz kierowca z firmy Sachs – Trans i jego DAF XF 105 Euro 6.

Dodatkowe informacje dotyczące emisji programu są dostępne na stronie internetowej programu www.naosi.pl , na Facebooku oraz w prasie i portalach internetowych publikujących program TV.

Motowizja to pierwszy kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja. Stacja oferuje unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej na najwyższym światowym poziomie. To kanał dla pasjonatów i tych wszystkich, którzy dopiero niedawno połknęli bakcyla automobilizmu.

 Więcej informacji na: www.naosi.plwww.facebook.com/ProgramNaOsi


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.