Select Page


Polski kierowca zadziwił niemieckich policjantów


 

Zdjęcie prowadzonej przez Polaka ciężarówki podbija internet.

Przed kilkoma dniami „Bild” opublikował zdjęcie ciężarówki zatrzymanej przez niemieckich policjantów. Samochód przewoził trzy inne auta, „zapakowane” w bardzo pomysłowy sposób. Zdjęcie w mig rozniosło się po internecie.

„Auto umieszczone w aucie, umieszczonym w aucie, umieszczonym w aucie” – tak rozpoczyna się artykuł w niemieckim “Bildzie”, który opisuje niecodzienne wydarzenie, jakie miało miejsce w Niemczech, mniej więcej tysiąc kilometrów od granicy z Polską. Prowadzone przez polskiego kierowcę Iveco jadące do Belgii, zostało zatrzymane przez policję ze względu na sposób, w jaki przewożono w nim jego “ładunek”.

Na służącej do transportu samochodów lawecie Iveco stała ciężarówka, na której z kolei ustawiono nieco mniejsze ciężarowe auto marki Volksvagen-Man, a całą konstrukcję “uwieńczono” osobowym mercedesem.

Acor Kniely, rzecznik policji w Krefeld, gdzie doszło do wydarzenia, stwierdził, że „taka wieża łamie wszystkie przepisy ruchu drogowego”.

Jak donosi interia.pl zabawne zdjęcie nie umknęło uwadze niemieckich i europejskich serwisów, stając się viralowym hitem ostatnich dni.

Źródło: natemat.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 6 lat temu.