Select Page


PZWLP: nagradza najlepszych – laureaci Nagród PZWLP 2012


 

Podczas piątej Gali Nagród PZWLP, która odbyła się 29 listopada 2012 roku w Warszawie, cztery firmy zostały uhonorowane statuetkami: Mobilizator, Protektor, Eko Flota i Bezpieczna Flota. W dotychczasowych edycjach Nagród PZWLP nominowano prawie 350 firm z całej Polski.

W dwóch pierwszych kategoriach nagrody otrzymały najlepsze w Polsce firmy serwisowe. W kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, statuetkę Mobilizator otrzymała firma Dom Volvo z Warszawy, między innymi za najwyższą jakość obsługi i terminowość napraw.

Wśród kryteriów, które członkowie Związku uznali za kluczowe, są także zgodność kosztów z ustalonymi stawkami, bardzo niski odsetek reklamacji, jakość kompletacji dokumentów, wyposażenie serwisu, samochody zastępcze oraz wysokie standardy obsługi, w tym kontakt z naszymi firmami, godziny otwarcia czy dedykowani doradcy dla klienta flotowego – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

W kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy, statuetkę Protektor otrzymała firma Dynamica Sp. z o.o. z Myślenic. Po raz pierwszy w pięcioletniej historii Nagród PZWLP ta sama firma zdobyła nagrodę trzy razy z rzędu. Świadczy to o wysokim poziomie usług świadczonych przez laureata, który otrzymał najwyższą liczbę punktów od zrzeszonych firm.

PZWLP nagradza najlepszych. Bardzo istotny jest jednak fakt, że w kategoriach Mobilizator i Protektor w czołówce serwisów zgłoszonych przez członków Związku wysokie miejsca zajmują firmy nagradzane również w ubiegłych latach. Nagrody PZWLP oddają więc realny obraz wysokiego – i wciąż rosnącego – poziomu jakości obsługi we współpracujących ze Związkiem serwisach – dodaje Leszek Pomorski.

Trzecią kategorią była Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku. Statuetkę Eko Flota – przyznawaną między innymi za niską średnią emisję CO2 w przeliczeniu na jeden samochód, systematyczne szkolenia kierowców na kursach eko-jazdy oraz działania niwelujące emisję szkodliwych substancji – odebrali przedstawiciele firmy Barlinek S.A. z Kielc. W skład jury, obok prezesa PZWLP, weszli również przedstawiciele Związku Polskiego Leasingu oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Statuetka Bezpieczna Flota, dla Firmy Najbardziej Zaangażowanej w Edukację Kierowców, trafiła do firmy Provident Polska S.A. z Warszawy, za szczególną dbałość o poziom bezpieczeństwa swoich kierowców, w tym organizowanie systematycznych szkoleń (m.in. e-learningu i zajęć praktycznych) – w zakresie bezpiecznej, defensywnej i eko-jazdy.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) to organizacja skupiająca 16 firm, specjalizujących się w wynajmie i leasingu aut na polskim rynku fleet management. Członkowie PZWLP tworzą czołówkę głównych graczy w branży – przypada na nie 75% rynku pojazdów obsługiwanych w ramach full service leasingu. Do PZWLP należą: ALD Automotive Polska Sp. z o.o., Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o., Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., Athlon Car Lease Polska Sp. z o.o., Bankowy Fundusz Leasingowy SA, BRE Leasing Sp. z o.o., Business Lease Poland Sp. z o.o., Carefleet S.A., Corpo Flota Sp. z o.o., Express S.A., Fraikin Polska Sp. z o.o., LeasePlan Fleet Management Polska Sp. z o.o., Nivette Fleet Management Sp. z o.o., Raiffeisen-Leasing Polska S.A., VB Leasing Polska SA, Volkswagen Leasing Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.