Select Page


Raben Logistics Czech: otwiera nowy oddział


 

W połowie stycznia spółka Raben Logistics Czech oficjalnie otworzyła oddział w samym sercu północnych Czech – w mieście Liberec. Jest to szósta placówka firmy Raben w tym kraju.

„Uruchomienie nowego oddziału było częścią naszej strategii. W zeszłym roku otworzyliśmy podobny, zlokalizowany w Hradec Králové. W Libercu dysponujemy nie tylko magazynem cross-dockowym, ale również powierzchnią biurową dla tamtejszego zespołu sprzedaży, którego zadaniem jest dbanie o Klientów w regionie. Ponadto, nowa placówka przyczynia się do realizacji naszego celu, którym jest zacieśnienie relacji z Klientami oraz osobiste informowanie ich o świadczonych przez nas usługach. Powierzchnia biurowa będzie wykorzystywana nie tylko przez zespół sprzedażowy, ale również przez dział obsługi klienta, którego zadaniem jest jeszcze bardziej elastyczna obsługa odbiorców naszych usług ” – informuje Jakub Trnka, Dyrektor Raben Logistics Czech.

Oddział mieszczący się w Libercu wykorzystywany jest jako lokalny cross-dock, który umożliwia sprawną obsługę przesyłek w regionie. Towary są zbiorczo transportowane do nowego magazynu, z którego są następnie przewożone do miejsc docelowych. Ta sama procedura, jednak w odwrotnej kolejności, dotyczy dystrybucji przesyłek dla Klientów w regionie. Takie rozwiązanie przyczynia się do optymalizacji procesu transportu oraz obniżenia emisji zanieczyszczeń, co wpływa korzystnie na ochronę środowiska. „Wierzymy, że ciągły rozwój sieci naszych oddziałów zostanie doceniony przez Klientów, dla których świadczymy wysokiej jakości usługi logistyczne w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej oraz magazynowania. Przedsięwzięte kroki przybliżają nas do spełnienia naszej wizji dotyczącej osiągnięcia pozycji lidera wszędzie, gdzie jesteśmy” – twierdzi Jakub Trnka.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.