Select Page


Raben Polska: Oferuje nowe połączenie drobnicowe do Kaliningradu


 

Raben Polska od wielu lat oferuje usługi dystrybucji międzynarodowej na wschodnie rynki – między innym do i z Białorusi, Rosji czy Ukrainy. Na terenie tego ostatniego z wymienionych państw od 2003 roku działa spółka Raben Ukraine, zatrudniająca aktualnie, w 8 oddziałach, ponad 500 osób i dysponująca blisko 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Dzięki temu krajowe przesyłki drobnicowe mogą być dostarczane na terenie kraju w ciągu 1- 2 dni roboczych.

W najnowszej ofercie, obowiązującej od 1. czerwca 2011 roku, spółka Raben Polska  proponuje także transporty  drobnicy do Obwodu Kaliningradzkiego.

Dzięki nowemu połączeniu  Klientom  Raben Polska oferowane są usługi zarówno drobnicy   w eksporcie  do Kalinigradu, jak również przewóz  przesyłek całopojazdowych oraz częściowych.

Dodatkowo, od 1. lipca 2011 roku  Raben będzie wykonywać usługi transportu drobnicowego do europejskiej części Rosji.

„Wspomniane rozwiązanie  ułatwi naszym Klientom realizację eksportów na wschód. Dzięki regularnym połączeniom i dobremu systemowi dystrybucji przyczyniamy się do rozwoju  sprzedaży zagranicznej i wymiany handlowej z Rosją.” – powiedziała Sylwia Maciejewska, Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej w Raben Polska.

Główną  korzyścią dla Klientów firmy jest fakt, że aby współpracować z odbiorcami z Rosji, Ukrainy lub Białorusi, nie muszą  już oni kompletować ładunku na cały samochód,  wydłużając zarazem czas oczekiwania kontrahenta na zamówiony towar lub płacić za dedykowane rozwiązanie w przypadku mniejszych przesyłek. Dzięki sieci drobnicowej Raben Polska jest w stanie zorganizować transport małych ilości towaru – już od jednej palety.

Raben Polska posiada sieć Agencji Celnych na terenie całego kraju, dlatego zlecając organizację dystrybucji tej firmie,  przedsiębiorstwa mogą  oczekiwać kompleksowej obsługi w zakresie zarówno obsługi celnej, jak i organizacji przewozów. Usprawni to i przyspieszy wykonanie samego transportu oraz pozwoli zaproponować  korzystną ofertę cenową za całość procesu związanego z eksportem.

Więcej informacji na: www.raben-group.com


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.