Select Page


Renault Trucks: Mega Service Ostrołęka


 

W ostatni piątek maja odbyło się uroczyste otwarcie nowej autoryzowanej stacji obsługi Renault Trucks: do partnerów francuskiej firmy dołączyła firma Mega Service. Serwis w Ostrołęce jest zlokalizowany w pobliżu drogi krajowej nr 61, przy wjeździe od strony Łomży. Trzeba podkreślić, że nowy jest tu tylko obiekt, serwis ma wcześniejsze doświadczenia, ale gnieździł się w ciasnym warsztacie i wiele sobie obiecuje po dużo lepszych warunkach pracy, jakie zapewnia całkowita powierzchnia ok. 1950 m2. Na potrzeby Renault Trucks przeznaczono z tego 1390 m2. Hala napraw mechanicznych ma 3 kanały przelotowe, każdy o długości 22 m.
Oprócz serwisu Renault, w tym samym budynku znalazł się warsztat oponiarski i sklep z ogumieniem zrzeszony w utworzonej przez Bridgestone sieci partnerskiej FirstStop. Jest także własna stacja kontroli pojazdów, można również skorzystać z myjni. Poza pojazdami Renault, jest prowadzona sprzedaż i serwis naczep Mega. Przewoźnikom proponuje się także pełen serwis tachografów, montaż urządzeń Toll Collect i układów GPS.
Mega Service Ostrołęka zatrudnia w sumie 26 osób; serwis i dział części zamiennych oczekują na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19, w sobotę w godzinach 8-16.

Czytaj więcej…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.