Select Page


ROTRA w Targach Kielce


 

Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, które w tym roku odbędą się od 20 do 22 października 2010 w Targach Kielce po raz trzeci z udziałem blisko 60 wystawców organizowane są z myślą o producentach pojazdów użytkowych oraz potrzebach ich klientów.

Podczas tej imprezy prezentowane są samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. Centra logistyczne i spedycyjne ze swoimi usługami zapoznają zwiedzających, którzy będą mogli również skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką. Obydwie imprezy, poza prezentacją produktów dają możliwość podjęcia w szerokim gronie dyskusji na bieżące i często nurtujące tematy związane z branżą. Stąd też propozycja seminarium organizowanego przez Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych, którego tematem jest ”Nowelizacja przepisów w transporcie ADR – dopuszczenie pojazdów do ruchu – nowe konstrukcje pojazdów dla ratownictwa”. Na spotkaniu będzie można zapoznać się między innymi ze zmianami w przepisach o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych. Przybliżone zostaną również procedury dopuszczania nowych pojazdów do ruchu.

ROTRA organizowana jest wspólnie z Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, do którego należy cztery tysiące przewoźników.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 9 lat temu.