Select Page


Serwis MAN w oławskim PKS ma nową nazwę


 

Od 1 września b.r. obowiązuje nowa nazwa oraz logotyp warsztatu samochodowego oławskiego PKS.
„Zmieniliśmy nazwę i logo ponieważ chcemy podkreślić jak znaczące zmiany zachodzą w naszym serwisie”. – mówi Erwin Monastyrski, Prezes PKS w Oławie S.A. Nazwa ProSERVICE OŁAWA będzie funkcjonować z dopiskiem „Centrum Serwisowe PKS Oława”. – „Jest to niezbędne aby klienci, którzy znają nas jako serwis PKS skojarzyli nową nazwę. Dla nowych klientów drugi człon nazwy pełnić będzie rolę informacyjną, dzięki niej będą mogli nas bez problemu odnaleźć”. – stwierdza Prezes.
Wraz z nazwą przygotowane zostało nowe logo. Nowa identyfikacja wizualna obejmie serwis i warsztat, stację diagnostyczną, lakiernię, myjnię i stację paliw. – „Naszym celem jest nadanie spójnego wyglądu wszystkim elementom naszej oferty związanej z utrzymaniem sprawności samochodów i działających pod marką ProSERVICE OŁAWA”. – mówi Erwin Monastyrski.
Nowy logotyp jest prosty i przejrzysty. Nie będzie problemu z umieszczeniem go na dowolnych materiałach. „Chcieliśmy jasnego nawiązania do PKS, dlatego głównym kolorem jest czerwony, który doskonale sprawdza się na większości barw. Jesteśmy dużą firmą i nowe logo doskonale to podkreśla. – podsumowuje Prezes oławskiego PKS.
ProSERVICE OŁAWA specjalizuje się w:
Kompleksowych naprawach i serwisie pojazdów MAN;
Naprawach silników, układów zawieszenia i układów hamulcowych oraz skrzyni biegów wszystkich  samochodów ciężarowych;
Naprawach i regeneracji pomp do silników diesla ;
Badaniach technicznych i rejestracyjnych pojazdów pow. 3,5 tony oraz naczep;
Serwisie tachografów;
Obsłudze klimatyzacji;
Usługach blacharsko-lakierniczych;
Sprzedaży części i materiałów eksploatacyjnych;
Sprzedaży paliw do samochodów ciężarowych.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 7 lat temu.