Select Page


SG Equipment Finance: Europejskim Leasingodawcą Roku


 

Podczas uroczystej gali w Mediolanie 4 listopada 2010 roku, SG Equipment Finance otrzymała dwa tytuły przyznawane przez Leasing Life: “European Lessor of The Year” oraz „Vendor Finance Provider of The Year”.

Panel sędziowski składający się ze specjalistów oraz profesjonalistów w branży finansowania środków trwałych i leasingu, wyróżnił SG Equipment Finance na tle dużych międzynarodowych firm ubiegających się o tytuł „European Lessor of The Year” za „strategię oraz prężność działania”, a w kategorii „Vendor Finance Provider of The Year” za „konsekwencję oraz zasięg oferowanego finansowania”.

Leasing Life, specjalistyczne pismo branżowe opracowujące wiadomości i analizy dla europejskiego rynku leasingu i finansowania środków trwałych należące do VRL Financial News, zainaugurowało nagrodę dla najlepszej firmy leasingowej w 2007 roku z myślą o wyłonieniu najlepszych firm i liderów reprezentujących branżę w Europie.

SG Equipment Finance została także wyróżniona przez Leasing Life w latach 2007 i 2008.

SG Equipment Leasing Polska (www.sgef.pl) jest obecna na polskim rynku leasingu od 1997 roku. Oferuje finansowanie ruchomych środków trwałych, w tym leasing, pożyczkę z dopłatą oraz bez dopłaty z funduszy UE, wykup wierzytelności. Spełnia oczekiwania dostawców działających na skalę globalną, którzy poszukują partnera finansowego oferującego obsługę w wielu krajach świata. Działa poprzez sieć 14 oddziałów na terenie kraju. Należy do Grupy SG Equipment Finance, największej grupy leasingowej w Europie (wg danych Leaseurope).

Grupa SG Equipment Finance (www.sgef.com) jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Societe Generale i wiodącym partnerem dla producentów i vendorów w Europie, Australii, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Działa w 25 krajach poprzez sieć ponad 100 oddziałów. Od trzech lat utrzymuje pozycję europejskiego lidera w finansowaniu ruchomości specjalizując się w sektorach transportowym, maszyn i urządzeń oraz IT.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.