Select Page


SmartFrigo: Magazyny chłodnicze na wyciągnięcie myszki


 

W przewozie towarów wymagających kontrolowanej temperatury transportu, często niezmiernie istotne okazują się magazyny. Bardzo przydatna w tym kontekście jest wyszukiwarka magazynów stanowiąca integralny element platformy SmartFrigo.

W przypadku palącej konieczności skorzystania z magazynu chłodniczego, na przykład podczas przeładunku, dłuższego postoju lub zmiany kierunku trasy, wyszukiwarka magazynów okazuje się nieodzownym narzędziem dla coraz większej liczby podmiotów działających na rynku.

Użytkownicy korzystający z platformy SmartFrigo mogą w każdej chwili, w szybkim tempie, odnaleźć magazyn w interesującym ich rejonie. Z drugiej strony firmy zgłaszające wolną przestrzeń magazynową mają okazję w prosty sposób zmaksymalizować przychody.  Zarówno zamieszczenie oferty magazynowej, jak i jej odnalezienie to kwestia kilku kliknięć myszką.

W zasięgu ręki przedsiębiorców działających w branży transportu towarów w temperaturze kontrolowanej jest szeroki wybór magazynów głębokiego mrożenia, chłodniczych (z temperaturą +2’C do +8’C) oraz takich, które dają możliwości regulowania temperatury.

Obok znalezienia magazynu, załadowca może zorganizować transport lub ogłosić przetarg na przewozy długoterminowe. SmartFrigo jest bowiem przede wszystkim oprogramowaniem łączącym elementy giełdy transportowej i platformy przetargowej, przeznaczonym dla przedsiębiorców działających w sektorze przewozów chłodniczych.

Od momentu powstania SmartFrigo w 2012, użytkowników platformy stale przybywa. Obecnie jest ich ponad 1200, w tym około 300 załadowców i blisko 800 przewoźników. Wyszukiwarka magazynów jest kolejnym po wyszukiwarce przewoźników dodatkowym udogodnieniem, które chwalą sobie klienci firmy.

Wspomina o tym Rafał Skalski, kierownik Działu Obsługi Klienta SmartFrigo. – Nasi klienci mają pod ręką niezawodne narzędzie, pozwalające im na szybkie wyszukiwanie powierzchni magazynowej. Wymierne korzyści, jakie przynosi wyszukiwarka magazynów chłodniczych wpływają na zadowolenie przedsiębiorców, którzy nam zaufali. Mogę sformułować taką tezę na podstawie wielu rozmów z naszymi klientami, które przeprowadzam każdego dnia.

Więcej: https://smartfrigo.com/pl/


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.