Select Page


Targi Kielce: TRANSEXPO 2011 z liderami


 

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego organizowane w Targach Kielce to największa tego typu impreza w Polsce i w tej części Europy. Co roku na TRANSEXPO czołowe firmy z branży prezentują rynkowe hity, nowości, ale przede wszystkim ta wystawa to miejsce międzynarodowych premier. Zapraszamy od 20 do 22 września!

Pojazdy transportu miejskiego, podmiejskiego i międzymiastowego, auta turystyczne, specjalistyczne i gospodarcze, części zamienne oraz elementy wyposażenia tych pojazdów to tylko niewielka część tego, co prezentowane jest na kieleckiej wystawie. Liderzy branży prezentują w Targach Kielce pojazdy nowej generacji gwarantujące najwyższy standard, komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pasażerów. W halach Targów Kielce zobaczyć można pojazdy, wyposażenie i infrastrukturę związaną z przewozem pasażerów. W 2010 roku swoje produkty pokazało 150 firm z Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Szwecji, Włoch, Austrii, Białorusi, Słowacji, Czech, Francji i Szwajcarii

Wśród tych, którzy pokazali nowości i premiery byli tacy giganci jak AUTOSAN, Solaris, MAN, EvoBus Polska czy debiutant w Polsce – Van Hool.

W 2011 roku partnerem strategicznym targów będzie AUTOSAN S.A. Firma z Sanoka jest jednym z najstarszych i największych zakładów przemysłowych na Podkarpaciu. Początki jego działalności sięgają 1832r. AUTOSAN to przede wszystkim znany polski producent autobusów, ale w długiej historii fabryki produkowano również wagony kolejowe oraz tramwaje.

Targi Kielce w tym samym terminie zapraszają na specjalistyczną wystawę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych – II Salon Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH. Na targach TRANSEXPO gościmy bowiem wszystkich najważniejszych przedstawicieli MPK, PKS oraz liczących się innych przewoźników świadczących usługi transportowe. To odbiorcy, których w jednym miejscu i w tym samym czasie nie spotkają Państwo nigdzie więcej. Biorąc po uwagę fakt, że każde z tych przedsiębiorstw posiada własną stację diagnostyczną – targi MOTO-TECH mogą stać się miejscem prezentacji najnowocześniejszych technik i rozwiązań w diagnostyce motoryzacyjnej. Salon Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów współorganizuje Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów z Warszawy. To ciesząca się dużym poważaniem organizacja samorządu gospodarczego zrzeszającą przedstawicieli polskiej branży związanej z przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów. Specjaliści z tej instytucji przygotują branżowe spotkania i szkolenie.

Zapraszamy na www.targikielce.pl, www.transexpo.pl i www.moto-tech.targikielce.pl


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.