Select Page


TimoCom i ZMPD – wspólne cele, wspólna przyszłość


 

Specjalna oferta TimoCom dla członków ZMPD wciąż trwa

TimoCom współpracuje z ZMPD już od kilku lat. Przedłużona w drugiej połowie ubiegłego roku umowa partnerska pomiędzy dostawcą wiodącej w Europie giełdy ofert transportowych oraz największym w Polsce stowarzyszeniem transportowym ZMPD nadal pozwala członkom zrzeszenia korzystać z preferencyjnych warunków umowy.
Wieloletni partnerzy, zadowoleni z dotychczasowej współpracy, postanowili dalej współtworzyć przyszłość branży TSL. Z jednej strony TimoCom – lider wśród europejskich giełd transportowych, z drugiej Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Partnerstwo to przynosi korzyści głównie członkom tego czołowego polskiego stowarzyszenia. Mogą oni szybciej wykorzystać swoje możliwości, uczestniczyć na większą skalę w świadczeniu usług transportowych w Europie i w ten sposób nie tylko łatwiej pokonywać aktualne wyzwania, lecz również wykorzystać je jako atuty względem konkurencji.  Specjalnie dla nich przygotowane zostały preferencyjne warunki umowy: m.in. niższa opłata aktywacyjna czy abonamentowa. Dotyczy to członków ZMPD, którzy są zupełnie nowymi klientami TimoCom lub co najmniej trzy miesiące przed zawarciem umowy nimi nie byli.

Wykorzystywanie narzędzi oferowanych przez TimoCom wiąże się z wieloma korzyściami dla firm sektora TSL. Po pierwsze giełda transportowa TC Truck&Cargo® pomaga przede wszystkim oszczędzać. Nie tylko pieniądze, ale również czas. Codziennie do dyspozycji użytkowników oprogramowania jest bowiem do 300 000 wysokiej jakości aktualnych ofert frachtów i ciężarówek pochodzących bezpośrednio od 85 000 sprawdzonych użytkowników z całej Europy. Warty podkreślenia jest także przygotowany prze operatora giełdy pakiet bezpieczeństwa, który pomaga w minimalizowaniu ryzyka napotkania nieuczciwego partnera. Dodatkowo, każdy klient TimoCom może zawsze liczyć na rzetelną pomoc w odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące całej branży TSL.  Andrzej Lenkiewicz, Dyrektor Sekcji Serwisowej Zrzeszenia komentuje przedłużenie współpracy następująco: „Giełda TimoCom od 3 lat pozwala naszym członkom na stały i szybki dostęp do ogromnej liczby ofert transportowych w całej Europie, w znakomity sposób ułatwiając ich codzienną pracę. Poza tym firma nieustannie dba o bezpieczeństwo dostępu i płatności, m.in. poprzez skrupulatną weryfikację partnerów zamieszczających swoje oferty Dla nas to ważne, ponieważ zależy nam aby nasi członkowie mieli dostęp do produktów na najwyższym poziomie.”
Przedłużenie umowy partnerskiej z pewnością pozwoli obu stronom nadal intensywnie się rozwijać. Najwięcej zyskują jednak członkowie Zrzeszenia, którzy stają się użytkownikami giełdy transportowej TC Truck&Cargo® oraz platformy przetargowej Tc eBid®. Oprogramowanie ułatwia im bowiem otwarcie się na Europę i poszukiwanie międzynarodowych kontrahentów, zarówno na rynku spot, jak i kontraktowym.

O TimoCom
Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH została założona w 1997r. i jest dostawcą oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w transport. W przeciągu kilku lat od startu TimoCom rozwinął się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Razem z dużą grupą międzynarodowych pracowników TimoCom oferuje dwie europejskie platformy: TC Truck&Cargo®, będącą liderem na rynku giełdę ofert transportowych oraz TC eBid®, platformę online do przetargów transportowych.
W giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo® znajdują się zarówno oferty ładunków jak i wolnych przestrzeni ładunkowych w całej Europie. TC eBid® pomaga załadowcom z sektora przemysłowego i handlowego oraz spedytorom przy zarządzaniu przetargami i ułatwia przebieg procesów biznesowych pomiędzy nimi, a usługodawcami transportowymi.

O ZMPD
Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych jest największym polskim stowarzyszeniem w branży transportu drogowego, istniejącym od 1957 roku. Skupia prawie 5 000 przewoźników zajmujących się międzynarodowym transportem drogowym. Do przewoźników zrzeszonych w ZMPD należy większość spośród niemal 150 000 pojazdów, które obecnie składają się na całą polską flotę przewozów międzynarodowych.
Podstawowym celem Zrzeszenia jest udzielanie pomocy i przekazywanie informacji członkom ZMPD w sprawach dotyczących działalności przewozowej oraz reprezentowanie ich interesów na zewnątrz, wobec organów państwowych, organizacji krajowych i międzynarodowych.

Więcej informacji…

 


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 6 lat temu.