Select Page


TimoCom pokazuje się z całkiem nowej strony na IAA 2012


 

Oferent giełdy transportowej poszerzy swoje portfolio podczas targów IAA Nutzfahrzeuge 2012 (Pojazdy użytkowe)

Targi są naturalną areną innowacji i nowości produktowych. Tak będzie również na tegorocznych „IAA Nutzfahrzeuge 2012 (Pojazdy użytkowe)“, które odbędą się od 20. do 27.09.2012 w Hanowerze. Wiodące na świecie targi dla transportu i logistyki są właściwym miejscem dla TimoCom Soft- und Hardware GmbH. To właśnie tam przedsiębiorstwo zaprezentuje publicznie kolejny kamień milowy w historii firmy.

Czas na coś nowego
Jako oferent wiodącej w Europie giełdy transportowej TC Truck&Cargo®, jak również europejskiej platformy przetargowej TC eBid® TimoCom, prezentując swój najnowszy pomysł, nie musi być skromnym. „Zaprezentujemy branży transportowej i logistycznej coś, z czym od samego początku jesteśmy liderem na europejskim rynku”, zapowiada Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings, „przed oficjalnym rozpoczęciem IAA 2012 nie możemy oczywiście zdradzić co stworzyliśmy. Powiemy jedynie, że branża tego potrzebuje i TimoCom jej to zapewni!“

Tajemnica zostanie wyjawiona podczas oficjalnej konferencji prasowej TimoCom na samym początku targów IAA Nutzfahrzeuge (Pojazdy użytkowe), która odbędzie się w środę 19.09.2012 o godzinie 10.30 w sali 17 Centrum Kongresowego Hannover. Odwiedzający targi będą mogli wówczas osobiście poznać przygotowaną przez TimoComu innowację dla branży transportowej i logistycznej. Na stoisku C 19 w hali 13 każdy może samodzielnie wypróbować nie tylko samą nowość, ale również znane już programy jak TC eBid® czy TC Truck&Cargo® . W tym celu do dyspozycji wszystkich chętnych będzie kilka stanowisk komputerowych, na których pod kierownictwem doradców TimoCom będzie można na żywo przetestować produkty wraz ze wszystkimi modułami dodatkowymi. Specjalnie na targach wszyscy nowi klienci będą mogli od razu umówić się na rozpoczęcie bezpłatnej czterotygodniowej fazy testowej.

Na miejscu będą także ambasadorzy transportu
Nie jest już żadną tajemnicą, że TimoCom zainicjował kampanię wizerunkową „Die Transportbotschafter” (Ambasadorzy transportu). Pod hasłem „Abyśmy się dobrze rozumieli” prowadzona jest akcja zabiegająca o więcej zrozumienia w ruchu ulicznym. Dodatkowo podejmowane są działania na rzecz rozwoju młodej kadry w branży oraz zwraca się uwagę na niezbywalność ciężarówek. Również „Ambasadorzy transportu” będą od samego początku na targach IAA Nutzfahrzeuge (Pojazdy użytkowe). Będą mieli swoją własną powierzchnię wystawienniczą na terenie zewnętrznym targów na stoisku P32. Tam będzie można również rzucić okiem na już prawie legendarną ciężarówkę TimoTruck. Ta wykonana na zamówienie ciężarówka jest silnie przykuwającym uwagę symbolem akcji i towarzyszy kampanii „Die Transportbotschafter“ (Ambasadorzy transportu) od samego początku.

Jeśli komuś zabraknie czasu na odwiedzenie targów, może również wejść na stronę www.timocom.pl oraz www.transportbotschafter.de. Tam znajdują się dalsze informacje związane z tematami targowymi TimoCom i kampanii „Die Transportbotschafter” (Ambasadorzy transportu).

O TimoCom
Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH została założona w 1997 i jest dostawcą oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w transport. W przeciągu kliku lat od startu TimoCom rozwinął się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Razem z dużą grupą międzynarodowych pracowników TimoCom oferuje dwie europejskie platformy: TC Truck&Cargo®, będącą liderem na rynku giełdę ofert transportowych oraz TC eBid®, platformę online na przetargi transportowe.
W giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo® znajdują się zarówno oferty ładunków jak również wolnych przestrzeni ładunkowych w całej Europie. TC eBid® pomaga załadowcom z sektora przemysłowego i handlowego oraz spedytorom przy zarządzaniu przetargami i ułatwia przebieg procesów biznesowych pomiędzy nimi a usługodawcami transportowymi.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.