Select Page


Trans.eu: Startuje Akademicki Turniej TransEdu


PLAKAT_cs5
 

Już we wtorek studenci z pierwszych 4 województw rozpoczną zmagania w Akademickim Turnieju TransEdu, przeznaczonym dla wszystkich studiujących logistykę. Uczestnicy zmagać się  będą z grą na systemie Trans.eu oraz odpowiedzą na 15 pytań związanych z branżą TSL. Najlepsi uzyskają certyfikaty umiejętności, nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

W tej drugiej edycji spodziewamy się  sporej frekwencji i olbrzymiej rywalizacji, bo wiele szkół już  zapowiedziało oficjalne przystąpienie do Akademickiego TurniejuTransEdu – powiedział Bogumił Paszkiewicz – manager projektu.

W pierwszym etapie, studenci wcielą się  w rolę  przewoźników, których zadaniem jest znalezienie najlepszych ofert transportu od najbardziej wiarygodnych kontrahentów. Tutaj liczy się  spryt, umiejętność szybkiego liczenia oraz planowania strategicznego. W ciągu 1.5-godzinnej rozgrywki gracze będą walczyć o najlepszą stawkę na rynku.     

Gra na aplikacji TransEdu jest podzielona na 4 dni. Każdego dnia zmagać się  będą inne województwa. Udział w rozgrywkach może wziąć każdy student Logistyki z aktualną legitymacją studencką. Wystarczy mieć dostęp do Internetu, komputer z systemem Windows i aplikację TransEdu, dostępną na stronie www.edu.trans.eu. Przed rozpoczęciem warto zapoznać się  z krótkim filmem instruktażowym, zamieszczonym przez organizatorów: http://www.youtube.com/watch?v=4lyMjL6Cezg

Dzięki tej grze, można bardzo szybko poznać specjalistyczny program wykorzystywany w całej Europie. Nie musimy nikomu pokazywać w jaki sposób funkcjonuje aplikacja, bo gra sama motywuje do szukania rozwiązań, a to podstawa w Logistyce – mówi manager.

W drugim etapie, czyli 2 grudnia, studenci będą odpowiadać na pytania w internetowym teście. Tak jak w zeszłym roku, przy ich tworzeniu brali udział eksperci z branży (Inspekcja Transportu Drogowego, Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego oraz kadry akademickie).  Zwycięzcy zostaną  wyłonieni już 3 grudnia.
Terminy gier:

26.11.2013 dla szkół i studentów z województw: zachodnio- pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego
W godzinach 11.00 – 12:30 lub 17:00 – 18:30

27.11. 2013 dla szkół i studentów z województw: lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko- pomorskiego oraz mazowieckiego
W godzinach 11.00 – 12:30 lub 17:00 – 18:30

28.11. 2013 dla szkół i studentów z województw: dolnośląskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego
W godzinach 11.00 – 12:30 lub 17:00 – 18:30

29. 11. 2013 dla szkół i studentów z województw: opolskiego, śląskiego małopolskiego, podkarpackiego
W godzinach 11.00 – 12:30 lub 17:00 – 18:30

Termin quizu:
02.12.2013 dla wszystkich uczestników na stronie www.edu.trans.eu

więcej informacji na www.edu.trans.eu oraz www.facebook.com/Trans.Edu.Polska


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.