Select Page


TRANS: Lista firm z Certyfikatem Rzetelnego Przewoźnika


 

W zeszłym roku nasza firma wspólnie z partnerami zainicjowała kampanię przeciw kradzieżom w transporcie „Rzetelny Przewoźnik” Celem kampanii jest edukacja pracowników sektora transportowego, weryfikacja przedsiębiorstw oraz wyróżnianie najlepszych firm transportowych na rynku specjalnym Certyfikatem „Rzetelnego Przewoźnika”.

Nadany przez nas „Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika” posiada aktualnie ponad 800 firm transportowych z Polski. Są to sprawdzone i wiarygodne firmy przewozowe, które cechuje wysoka transparentność i uczciwość. Z całą pewnością można je polecić jako zaufanych partnerów biznesowych. Dodatkowo taki tytuł pozwala przewoźnikom na zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku, certyfikowana firma może również liczyć na lepsze stawki i większą ilość zleceń.

Aby uzyskać Certyfikat przedsiębiorcy musieli spełnić szereg restrykcyjnych kryteriów m.in. działać na rynku dłużej niż 3 lata, okazać pozytywne referencje od dotychczasowych kontrahentów czy uzyskać ponad 90% pozytywnych opinii i komentarzy na temat firmy.

Tytuł ten nadawany jest bezpłatnie tzn. firma która go uzyska nie ponosi żadnych kosztów związanych z rozpatrzeniem wniosku, przyznaniem tytułu.

Pełna lista firm jest aktualnie dostępna na stronie http://www.rzetelnyprzewoznik.pl/certyfikat/lista-certyfikowanych-przewoznikow


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.