Select Page


TRANS: wchodzi na Litwę i Słowację


 

Dwa nowe oddziały zagraniczne: na Litwie i na Słowacji w maju otworzył operator giełdy TRANS.eu potwierdzając w ten sposób strategiczną pozycję obu rynków dla rozwoju giełdy. Litwa i Słowacja to kolejne, po Rosji, Niemczech, Ukrainie i Polsce kraje, w których aktywnie pracują przedstawicielstwa popularnej giełdy.

Słowacka spółka Trans.eu s.r.o. mieszcząca się w Bratysławie obsłuży klientów giełdy z Czech i Słowacji, aktualnie jest to ponad 25 000 firm o profilu transportowym i spedycyjnym. Zadaniem słowackiego oddziału będzie też aktywne pozyskiwanie nowych użytkowników.

Spółka na Litwie Trans.eu Baltic UAB przejmie na siebie obowiązek pomocy klientom z rejonu basenu Morza Bałtyckiego: obok Litwy, także Łotwy i Estonii.

– Oba rynki posiadają ogromny potencjał dla rozwoju giełdy, zwłaszcza Litwa –  kraj przewoźników, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć kolejne przedstawicielistwa właśnie w tych krajach. Zarówno na Litwie jak i na Słowacji jesteśmy dobrze rozponawalni, a więc obecność nowych przedstawicielstw  w tych państwach było dość naturalnym posunięciem – powiedział Grzegorz Haładus z centrali firmy we Wrocławiu.

Od ponad 2 lat funkcjonuje oddział firmy w Berlinie, a w zeszłym tygodniu rocznicę swojej działalności świętował oddział na Ukrainie. Od momentu powstania filii we Lwowie liczba ofert składanych przez klientów z tego kraju wzrosła ponad 3-krotnie, udało się również pozyskać takich użytkowników jak np: Damco Ukraina Ltd., Rhenus Revival Ukraina czy TOV Cargo-Partner.

Dynamiczny rozwój giełdy jest mocno widoczny również na krajowym rynku. W zeszłym tygodniu najstarsza na świecie wywiadownia gospodarcza Dun & Bradstreet przyznała operatorowi giełdy – spółce Logintrans najwyższą oceną za stabilność finansową i wiarygodność firmy. Na potwierdzenie wyróżnienia TRANS otrzymał od D&B “Certyfikat Wiarygodności Biznesowej”.

To kolejny, po Gazeli Biznesu 2010, tytuł na który zapracował sobie właściciel giełdy TRANS w przeciągu ostatniego roku.

Więcej o giełdzie TRANS na www.trans.eu


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.