Select Page


TSL: Gazele Biznesu 2013 dla Optimy


J.Rokicki
 

Firma Optima Sp. z o.o.  działająca w branży TSL, została po raz pierwszy wyróżniona nagrodą Gazele Biznesu 2013. Wyróżnienie przyznawane jest przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu” małym i średnim firmom, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem i doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Ranking polskich przedsiębiorstw przygotowywany jest już od 14 lat na zlecenie „Pulsu Biznesu” przez Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych firm.

Optima zajęła 10 miejsce wśród ponad 4000 badanych firm.  Jako jedyna firma z branży TSL zajęła tak wysoką pozycję, kolejna firma z tego sektora znalazła się dopiero na 100 miejscu.

„Nagroda Gazele Biznesu jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. W takich momentach wiemy, że nasza ciężka praca nad rozwojem firmy ma sens i jest doceniana przez profesjonalistów. Każdego dnia oferujemy naszym kontrahentom kompleksowe rozwiązania w obszarze organizacji transportu, i ta nagroda potwierdza, że robimy to na najwyższym poziomie” – mówi Jarosław Rokicki, prezes Optimy Sp. z o.o.

Optima obecna jest na rynku spedycyjno-transportowym od 2008 roku i jej głównym przedmiotem działalności są krajowe i międzynarodowe przewozy drogowe całopojazdowe oraz drobnicowe. Dodatkowo  świadczy usługi związane z magazynowaniem oraz przeprowadzaniem odpraw celnych.

Receptą na sukces firmy Optima są partnerskie relacje z kontrahentami, najwyższa jakość obsługi klienta i zadowoleni pracownicy. Niezmiennie od 6 lat firma rozwija się prężnie i dynamicznie, o czym  świadczyć może regularne powiększanie zespołu specjalistów w dziedzinie transportu i spedycji oraz wyróżnienia takie jak „Gazele Biznesu” czy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.