Select Page


TVN TURBO: Piotr Zelt nowym prowadzącym programu „Na Osi”


 

Piotr Zelt nowym prowadzącym program „Na Osi” w TVN TURBO!

Znany aktor Piotr Zelt od września poprowadzi program „Na Osi” w TVN TURBO! Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi posiada bogaty dorobek aktorski. Wystąpił w wielu filmach i serialach oraz udzielił głosu animowanym postaciom największych kinowych hitów. Duży wpływ na popularność Piotra Zelta miała rola Arniego w serialu „13 Posterunek”. Prywatnie aktor interesuje się motoryzacją, i bierze czynny udział m.in. w wyścigach i rajdach terenowych.

Artysta występował już gościnnie w programie „Na Osi” – mając okazję ciężarowym zestawem z naczepą pokonać przygotowany przez redakcję programu tor manewrowy, w jednej z serii „Gwiazdy na osi”. Środowisko motoryzacji ciężkiej jest więc mu znane i z przyjemnością podjął się roli gospodarza programu. Pierwsze odcinki z nowym prowadzącym są już nagrane i będzie je można oglądać od 1. września na antenie TVN Turbo w każdą sobotę o godz. 14:00 i 22:30 oraz w niedzielę o 14:55 a także w powtórkach emitowanych w ciągu tygodnia i na oficjalnej stronie programu www.naosi.pl.

To nie koniec nowości w „Na Osi”!

Również od września w programie pojawi się nowy ekspert odpowiadający na pytania widzów i rozpatrujący trudne i niejednoznaczne przypadki rzekomych przewinień związanych z kontrolami drogowymi Inspekcji Transportu Drogowego oraz Policji. Adwokat Wojciech Fraszek dołączy do inspektora Rafała Kochanowskiego i policjanta Janusza Bereszczyńskiego, z którymi niejednokrotnie będzie polemizował w spornych sprawach, radząc przy tym przewoźnikom i kierowcom, co można zrobić w danym przypadku, jak się odwołać do nałożonej kary administracyjnej oraz gdzie szukać pomocy w trudnych sprawach związanych z prowadzoną działalnością transportową. Wskazówki i porady prawne pojawią się na antenie również od 1. września.

Najciekawsze wydarzenia ze świata transportu

Oprócz Piotra Zelta w charakterze prowadzącego program oraz adwokata udzielającego porad prawnych, w programie pojawią się relacje z najciekawszych i największych w Europie imprez motoryzacyjnych – zlotów samochodów, targów i wystaw. Za sprawą wszędobylskich redakcyjnych kamer będzie można znaleźć się m.in. w Finalndii na zlocie Power Truck Show, w Holandii na Truckstar Festival, w Niemczech na targach IAA Hannower oraz w Belgii na Truck Grand Prix. Będą prezentacje najnowszych modeli ciężarówek oraz reportaże z branży. Zatem warto telewizor ustawić na kanał TVN Turbo, aby zawsze trafić na najciekawsze wydarzenia ze świata transportu ciężarowego. Szczegółowa ramówka publikowana jest w większości miesięczników branżowych. Zapraszamy do oglądania!

Więcej informacji


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.