Select Page


VII MASTER TRUCK


 

Redakcja nadawanego w TVN Turbo programu „Na osi” już po raz siódmy przygotowuje zlot najpiękniejszych europejskich tuningowanych ciężarówek MASTER TRUCK. Dotychczasowe edycje odbywały się w ścisłym centrum Opola na kampusie Politechniki Opolskiej, jednak z roku na rok robiło się tam coraz ciaśniej. W związku z tym, tegoroczna impreza odbędzie na nowym, znacznie wygodniejszym miejscu oddalonym tylko o kilka kilometrów od poprzedniej lokalizacji.

VII MIĘDZYNARODOWY ZLOT CIĘŻAROWYCH POJAZDÓW TUNINGOWANYCH odbędzie się w dniach 15-16-17 lipca 2011 na terenie autodromu Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy „DELTA” mieszczącego się na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi, na ternie gminy Komprachcice – 10 kilometrów od Opola.

Na lotnisko łatwo dojechać z każdego kierunku – zarówno od strony autostrady A4 jak i od strony Obwodnicy Północnej Opola, a dokładna mapa dojazdu z zaznaczonymi trasami dla ciężarówek jest opublikowana na stronie zlotu www.mastertruck.pl. W pobliże zlotu można także bez problemu dojechać autobusem miejskim.

Oprócz miejsca, organizatorzy przygotowali wiele innych nowości, które z pewnością spotkają się z uznaniem publiczności i uczestników. Do dyspozycji będzie obszerny parking dostępny dla zmotoryzowanych gości oraz przeznaczony dla naczep tych ciężarówek, które występują na zlocie solo, ale zaraz po imprezie będą jechały w trasę. Osoby, którym nieobce są uroki biwakowania będą mogły skorzystać ze specjalnie przygotowanego pola namiotowego, a dla matek z małymi dziećmi zorganizowany będzie ogródek do karmienia i przewijania.

Na zlocie tradycyjnie nie zabraknie mnóstwa atrakcji w postaci konkursów, występów i pokazów, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jedną z nich będzie towarzyszący zlotowi piknik lotniczy podczas którego statki powietrzne będzie można nie tylko obejrzeć z bliska, ale też polatać nimi i zobaczyć jak z lotu ptaka wygląda zlot. Swój udział w zlocie potwierdziło już sporo posiadaczy najpiękniejszych ciężarówek z wielu krajów Europy i oczywiście z Polski. Wśród nich pojawią się też pojazdy zupełnie nowe, dla których obecność na zlocie będzie okazją do uroczystej premiery w branży. Wiele z nich, ku radości i dumie organizatorów to pojazdy krajowe, a więc trzymamy kciuki i czekamy kolejne zgłoszenia! Miejsca na pewno dla nikogo nie zabraknie.

Serdecznie zapraszamy w dniach 15-16-17 lipca na autodrom Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy „Delta” na lotniku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi, w gminie Komprachcie koło Opola!!!


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.