Select Page


Volvo Trucks: Nowy autoryzowany serwis Volvo Trucks


 

Z początkiem maja br., sieć dealersko-serwisowa Volvo Trucks w Polsce powiększyła się o kolejny punkt, zlokalizowany w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego. Właścicielem punktu jest Nijhof Wassink Sp. z o.o., agent handlowy i autoryzowany serwis Volvo Trucks & Bus.

Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale Klientów działających w tej części Wielkopolski, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo. Oficjalna inauguracja działalności obiektu miała miejsce w piątek, 21 czerwca 2013.
W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Nijhof Wassink Sp. z o.o. oraz Volvo uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich Klienci, przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy biznesowi oraz dziennikarze.

„Wraz z uruchomieniem nowego punktu w Karskach, Volvo Trucks robi kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że dzięki jego funkcjonowaniu, zarówno pozycja, jak i oferta firmy w tej części Polski zostanie jeszcze bardziej wzmocniona”, powiedział podczas inauguracji Andrzej Dziedzicki, Dyrektor ds. Sprzedaży Volvo Truck Center Polska. 

„Wielkopolska to obszar, gdzie swoją działalność prowadzi wielu naszych Klientów, dlatego cieszymy się bardzo, że dzięki nowemu oddziałowi Nijhof Wassink możemy być ze swoją ofertą jeszcze bliżej nich, zapewniając im szybki i łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów i usług a tym samym przyczyniać się do ich sukcesu” powiedział Krzysztof Sobierajski, Dyrektor ds.Sprzedaży i serwisu Nijhof Wassink Sp. z o.o.
Obiekt w Karskach to jeden z pięciu oddziałów Nijhof Wassink Sp. z o.o., agenta handlowego i autoryzowanego serwisu Volvo Trucks & Bus.

W Polsce działa obecnie 12 punktów Volvo Truck Center oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W oddziale Nijhof Wassink w Karskach znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.
Nowy punkt posiada dogodną lokalizację w miejscowości Karski koło Ostrowa Wielkopolskiego, przy drodze numer 25, w odległości ok. 1 km od węzła „Ostrów Wielkopolski” drogi S11.

Autoryzowany serwis Volvo Trucks & Bus,
Karski k. Ostrowa Wielkopolskiego

Powierzchnia:
– powierzchnia utwardzona (place + parkingi): 7200 m2
– powierzchnia użytkowa  części socjalno-biurowo-magazynowej: 1176 m2
– powierzchnia użytkowa  części serwisowej: 1232 m2
– powierzchnia działki 20.000 m2, z czego 10.000 m2 to rezerwa inwestycyjna

Ilość stanowisk: 4 przejazdowe (8 bram)

Usługi oferowane przez serwis:
– naprawy pojazdów ciężarowych i autobusów Volvo
– sprzedaż Oryginalnych Części Zamiennych Volvo
– sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Volvo Trucks
– usługi finansowe (Nowa Lease + VFS Usługi Finansowe Polska)


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.