Select Page


Volvo Trucks:Aukcja charytatywna pierwszego, najnowszego Volvo FH


 

Volvo Trucks sprzeda pierwszy seryjnie produkowany nowy pojazd Volvo FH licytującemu oferującemu najwyższą cenę w serwisie eBay. Oferowany na aukcji samochód ciężarowy to unikatowy pojazd kolekcjonerski, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Licytacja zaczyna się od jednego euro.
Aukcja rozpoczęła się 19 września i potrwa dziesięć dni, a udział w niej będą mogli wziąć licytujący z całej Europy, łącznie z Rosją, Turcją oraz Izraelem. Volvo Trucks przekaże dochód z aukcji południowoafrykańskiej organizacji non-profit Star for Life, której działania skupiają się na ograniczeniu przypadków zakażeń wirusem HIV wśród licealistów. Wiosną 2013 r. zwycięzca zostanie zaproszony do Afryki Południowej na ceremonię osobistego przekazania uzyskanej kwoty.
– Naszym celem jest zebranie za pośrednictwem tej aukcji jak największej sumy pieniędzy, która zostanie przekazana na rzecz programu Star for Life – mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks EMEA Sales & Global Brand.
Wystawiony na aukcję Volvo FH to unikatowy, bogato wyposażony samochód ciężarowy, którego wyjątkowość podkreśla emblemat z napisem „numer jeden” umieszczony nad przednią szybą.

Zapraszamy na aukcję


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.