Select Page


Webasto: Best Brand po raz dziewiąty z rzędu dla Webasto


 

Z ponad 71% oddanych głosów Webasto zajęło pierwsze miejsce w ranking Best Brand (Najlepsza Marka). Czytelnicy kluczowych niemieckich magazynów motoryzacyjnych “Fernfahrer”, „lastauto omnibus” i „trans aktuell” – wydawanych przez wydawnictwo ETM – przyznali marce Webasto pierwsze miejsce w kategorii klimatyzacji i ogrzewań dla samochodów użytkowych. Pierwsze miejsce firma zajmuje nieprzerwanie od 2005 roku. W tym roku firma znacznie poprawiła swój ubiegłoroczny wynik, dystansując konkurentów przewagą 23%.

“Otrzymane wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, gdyż w ostatnim roku znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę w zakresie systemów klimatyzacyjnych zaprojektowanych dla samochodów użytkowych. To oznacza, że możemy zaoferować naszym klientom znacznie więcej! Teraz z jednego źródła otrzymają dostosowane do indywidualnych potrzeb systemy grzewcze, klimatyzacyjne czy chłodnie transportowe.” – powiedział Robert Lang, Director Product Market Management Heavy Duty w Webasto.

Ranking „Best Brand” dla samochodów użytkowych
Już po raz siedemnasty wydawnictwo ETM poprosiło czytelników wydawancyh przez nich magazynów “Fernfahrer”, „lastauto omnibus” i „trans aktuell” o wskazanie najlepszym marek.
W tegorocznej edycji ankietę wypełniło ponad 10,000 ekspertów rynku samochodów użytkowych, którzy oddali swoje głosy w 22 różnych kategoriach. Szczegółowe wyniki badania zostaną opublikowane w specjalnej publikacji „The Best Brands 2013”, która zostanie dołączona do czasopisma.

Szczegółowe informacje o ofercie Webasto i autoryzowanych stacjach obsługi dostępne
są na stronie http://www.webasto.com/pl/home/.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.