Select Page


Wincanton krajowym przewoźnikiem Goodyear


 

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, będzie odpowiadał za krajową dystrybucję firmy Goodyear. Operator logistyczny został wyłoniony w drodze przetargu.

Dystrybucja na terenie Polski to kolejna usługa, jaką Wincanton będzie świadczyć dla największego na świecie producenta opon. Pod koniec 2009 roku, operator logistyczny zwyciężył także w przetargu „Goodyear Dunlop European X-border Transport Tender 2009”, pozyskując tym samym obsługę części ładunków całopojazdowych w transporcie międzynarodowym.

– „Cieszymy się, że firma Goodyear zdecydowała się powierzyć nam transport swoich produktów na terenie Polski. Jesteśmy przekonani, że sukces zawdzięczamy wysokiej jakości i terminowości oferowanych przez nas usług, jak również ogromnej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.” – mówi Ryszard Warzocha, Dyrektor Zarządzający CEE, Wincanton Polska.

Podczas przetargu, Wincanton sprostał oczekiwaniom postawionym przez Goodyear i zaproponował kompleksową, adekwatną do potrzeb i spójną ofertę transportu krajowego. Dzięki szczegółowym rozwiązaniom i unikalnym modelom sieci dystrybucji, Goodyear – podobnie jak wszyscy Klienci Wincanton – uzyska wartość dodaną w procesie transportu.

Wincanton świadczy niezawodne usługi dystrybucji na rynek krajowy współpracując ze sprawdzonymi przewoźnikami. W Europie Środkowej i Wschodniej operator logistyczny oferuje rozwiązania transportowe na rynek krajowy w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji, gdzie do 95 % odbiorców może dotrzeć w ciągu 24 godzin.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.