Select Page


Wincanton: Nagroda Jakość Roku 2010


 

Wincanton Polska, wiodący europejski twórca i dostawca zaawansowanych usług w zakresie łańcucha dostaw, już drugi rok z rzędu zostaje uhonorowany tytułem „Jakość Roku”. W jubileuszowej V. Edycji, Kapituła Konkursu, złożona z ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, ponownie wyróżniła Wincanton Polska, tym samym przyznając firmie dodatkowe godło „Jakość Roku Srebro”.

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili wysokie standardy Wincanton Polska w odniesieniu do pozytywnego odbioru działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otocznie społeczne, a także wysoki poziom zaangażowania kadry w osiąganiu celów jakościowych. Potwierdzono również dbałość o najwyższą jakość produktów i usług oraz efektywność zarządzania jakością. Ponadto Kapituła Konkursu zwróciła uwagę na nieustanne dążenie do optymalizacji pracy, skuteczną realizację polityki jakości oraz klarowność stosowanych procedur.

– „Z dużą satysfakcją przyjmujemy wyróżnienie „Jakość Roku 2010”. Fakt, że Kapituła Konkursu, już drugi rok z rzędu przyznaje nam to prestiżowe odznaczenie, najlepiej świadczy, że długofalowa strategia i praca całego zespołu Wincanton nad stałym podnoszeniem jakości naszych usług, przynosi namacalne efekty.” – mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający CEE, Wincanton Polska.

Konkurs „Jakość Roku” odbywa się już po raz piąty i jest największą w Polsce inicjatywą tego typu. Jubileuszowa edycja konkursu, była okazją do sprawdzenia poziomu zaangażowania firm w zarządzanie poprzez jakość oraz możliwością wyróżnienia się wśród konkurencji. Nagrodzeni otrzymują tyłu „Jakość Roku 2010”, natomiast dwu- i trzy-krotni laureaci zostają uhonorowani specjalnymi „Srebrnymi i Złotymi Nagrodami Jakość Roku”.

Wincanton prowadzi aktywną politykę jakości. Zgodnie ze swoją strategią, operator logistyczny zobowiązuje się do ciągłego podnoszenia doskonałości operacyjnej, budowania partnerskich relacji biznesowych z klientami oraz dostarczania wartości dodatniej.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.