Select Page


Współpraca PEKAES i Continental


 

PEKAES i Continental rozpoczęły drugi rok współpracy

Operator logistyczny PEKAES i znany producent opon Continental, podpisali umowę na kolejny rok współpracy. Przetarg rozpoczął się latem 2009 roku i obejmował europejską dystrybucję opon marki Continental.
PEKAES będzie realizować przewozy z pięciu lokalizacji klienta w Sarreguemines we Francji, z Otrokowic w Czechach oraz z europejskich centrów dystrybucji w Hannnoverze i Korbach w Niemczech oraz z Herstal w Belgii.

Continental to jeden z liderów rynku opon. Ponowny wybór PEKAES to dowód wysokiej jakości usług przewozowych i towarzyszącego im serwisu.

Oprócz relacji – dostawca usług – klient, firmy łączą także inne wspólne projekty. W minionym roku PEKAES, razem z kilkoma innymi firmami o podobnej skali w Europie od 2008 roku testował przedprodukcyjną serię nowych opon marki Continental do transportu regionalnego, które dziś znajdują się już w podstawowej ofercie handlowej. „Jest to dowód zaufania i proces budowania długotrwałych relacji, jakie obie firmy prowadzą zarówno w Europie, jak i na rynku Polskim.” – Stwierdza Grzegorz Jeziak szef sprzedaży opon ciężarowych Continental w Polsce.

Nie są to jedyne poziomy współpracy. Kolejnym przykładem współpracy obu firm jest kooperacja pomiędzy należącą do grupy Pekaes firmą ATB, a firmą Continental przy produkcji opon bieżnikowanych w technologii opon bieżnikowanych na zimno– ContiTread.


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 9 lat temu.