Select Page


Wtransnet:Umowa o współpracy z włoskim zrzeszeniem A.N.I.T.A


 

Giełda transportowa i  Asociazione Nazionale Imprese Trasporti Automobilistici podpisały umowę o współpracy,  której celem jest podnoszenie bezpieczeństwa w relacjach handlowych w sektorze TSL
 
A.N.I.T.A jest zrzeszeniem dużych, włoskich  firm transportowych takich jak: Arcese, F.lli di Martino, Automarochi i Fercam i wiele innych. Od 1944, stowarzyszenie pracuje na rzecz interesów włoskich firm transportowych posiadających własną flotę o wielkości 20 do 1.000 pojazdów. Aktualnie zrzesza 3.000 firm, które łącznie posiadają 50.000 pojazdów.
Celem podpisania umowy jest umożliwienie włoskim firmom transportowym i spedycyjnym, nawiązywanie bezpiecznych relacji handlowych w sprawdzonym i zweryfikowanym otoczeniu. W ten sposób włoskie firmy mają zwiększyć swoją konkurencyjność na europejskim rynku oraz pozyskiwać nowe kontakty, które umożliwią im efektywnie rozwijać swoją działalność.
Wartości takie jak bezpieczeństwo i zaufanie , obecne w filozofii  A.N.I.T.A, pokrywają się z wyznacznikami polityki jakości systemu QAP (Quality Assurance Policy) Wtransnet. Właśnie te względy zadecydowały o nawiązaniu współpracy, której głównym celem ma być pomoc w zwiększaniu efektywności i osiąganiu wzrostu gospodarczego zrzeszonych firm.
Aktualny kryzys ekonomiczny wpłynął na zmianę podejścia do biznesu transportowego w wielu przedsiębiorstwach. Sama optymalizacja kosztów już nie wystarcza i trzeba coraz częściej szukać nowych, szerszych rynków zbytu dla swoich usług. Klienci stale wymagają najwyższej jakości usług i gwarancji bezpieczeństwa współpracy. Z tego względu Wtransnet stara się dostarczać narzędzia, które ułatwiają nawiązywanie współpracy w bezpiecznym i zweryfikowanym otoczeniu.
Od tej chwili polskie firmy zainteresowane nawiązaniem bezpiecznej współpracy z firmami włoskimi, znajdą w Wtransnet szerokie źródło kontaktów. Ich jakość gwarantuje system rekomendacji, polityki jakości i bezpieczeństwa Wtransnet, który weryfikuje wszystkie zrzeszone firmy i stale monitoruje ich bieżącą działalność.

Więcej informacji…


 

Katagoria: Sprawy przewoźnicze
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 6 lat temu.