Select Page


Kategoria: dostawcze

Premiera Daily Euro 6

Rodzina pojazdów Daily Hi-Matic Euro 6 nowej generacji z wyjątkową w tej klasie 8-biegową skrzynią biegów jest wyposażona w silniki o mocy do 210 KM, a dzięki nowemu inteligentnemu systemowi EcoSwitch PRO IVECO jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę w dziedzinie oszczędności.

Read More

Daily Hi-Matic podbija europejski rynek

25 ekspertów z branży przesyłek kurierskich, ekspresowych i pocztowych, po porównaniu wrażeń z jazdy różnymi konkurencyjnymi modelami, uznało IVECO Daily za najlepszy środek transportu dla firm z tego sektora w 2015 roku. Ci sami eksperci nagrodzili także wersję Daily Hi-Matic za innowacyjność.

Read More

Mercedes-Benz Citan: jeszcze praktyczniejszy i bardziej ekologiczny

Citan – miejski samochód dostawczy Mercedes-Benz – jest teraz za sprawą licznych udoskonaleń jeszcze atrakcyjniejszy. Zmodyfikowane silniki modelu są już zgodne z normą emisji spalin Euro 6. Przy okazji w ofercie debiutują nowe, praktyczne elementy dodatkowego wyposażenia, od podwójnego siedzenia dla pasażerów z przodu i fabrycznej nawigacji, do okna dachowego oraz kamery cofania. Wszystkie nowe wersje i dodatki można od dziś zamawiać w salonach Mercedes-Benz. Pierwsze dostawy zmodernizowanego Citana ruszą w czerwcu.

Read More