Select Page


Kategoria: naczepy i zabudowy

Kögel drugim dostawcą naczep dla Waberer’s

Waberer’s, jeden z wiodących przewoźników w Europie, specjalizujący się w międzynarodowej spedycji całopojazdowej, po piętnastu latach nieprzerwanej współpracy ze znanym producentem naczep zdecydował się na zmianę. R

Read More

Niskopodwoziówki i silosy Kaesbohrer

Kässbohrer w ramach prowadzonej sprzedaży proponuje bardzo atrakcyjną ofertę na naczepy do branży budowlanej.
Oferta obejmuje naczepy niskopodwoziowe, naczepy zbiornikowe typu Silos Leżący oraz Kipp Silos, naczepy cysterny do przewozu bitumu oraz paliw płynnych.

Read More

Nowa zabudowa kopalniana KH-KIPPER

Rosnące koszty transportu są stymulatorem nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie ładowności pojazdu. Zabudowa kopalniana W1MV, zaprojektowana przez KH-KIPPER, jest odpowiedzią na te oczekiwania. Zabudowę charakteryzuje mniejsza waga i co za tym idzie większa ładowność.

Read More

Kögel rośnie w siłę

Firma Kögel odnotowała w pierwszym półroczu 2016r. znaczny wzrost liczby zleceń w porównaniu do analogicznego okresu 2015 r. W okresie od stycznia do czerwca wzrost wyniósł 20 procent. Fakt ten należy zawdzięczać sprawdzonej jakości produktów oraz zwiększonej aktywności firmy Kögel w Europie.

Read More

„LOGISTRA best practice: Innowacje 2016 dla firmy Kögel

Stosowane przez firmę Kögel w naczepach siodłowych burty siatkowe zostały wyżej ocenione w porównaniu z typowymi listwami aluminiowymi lub drewnianymi. W porównaniu z typowymi elementami zabezpieczenia ładunku, nowy system pozwala na zmniejszenie masy oraz jest łatwiejszy w zastosowaniu.

Read More

Przyczepa do transportu wymiennego Kögel Combi

Firma Kögel rozszerza swoje portfolio przyczep do transportu wymiennego o zaprojektowaną całkowicie na nowo przyczepę z osią centralną do modułów wymiennych. Ta przyczepa z osią umieszczoną centralnie ma bardzo niską masę własną wynoszącą od 2950 kilogramów w wyposażeniu podstawowym, a pomimo tego ma stabilną konstrukcję ramową, techniczną masę całkowitą wynoszącą 19 000 kilogramów oraz możliwy technicznie nacisk przyczepy na zaczep wynoszący 1000 kilogramów.

Read More

CLdN Cargo BV zamówiło 100 naczep Kögel Cargo Rail

Holenderska firma CLdN Cargo BV z Rotterdamu podjęła decyzje o rozszerzeniu bazy transportowej o 100 nowych naczep Kögel Cargo Rail. CLdN Cargo BV umożliwia realizację transportu od drzwi do drzwi z zastosowaniem własnych naczep stosowanych w lokalnym ruchu morskim pomiędzy Wielką Brytanią, Irlandią, Portugalią i Skandynawią.

Read More

Inteligentna naczepa

PTM Polska generalny dystrybutor marki STAS w Polsce jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży naczep z ruchomą podłogą. Szesnaście typów naczep dedykowanych jest do przewozu różnego rodzaju towarów sypkich, luzem, m.in. płodów rolnych, biomasy, odpadów komunalnych, podłoża do uprawy pieczarek oraz transportu towarów paletyzowanych (standardowo 33 europalety), co czyni je pojazdem bardzo uniwersalnym.

Read More

Rekordowe przychody Wieltona

Wielton, jeden z największych europejskich producentów przyczep i naczep, ogłosił swoje wyniki finansowe za I kwartał 2016 roku. Po dwóch ubiegłorocznych przejęciach włoskiej Italiana Rimorchi i francuskiej Fruehauf Expansion firma zmniejszyła dystans do największych konkurentów.

Read More

WIELTON rośnie szybciej niż rynek

W pierwszych trzech miesiącach 2016 r. Wielton S.A. odnotował ponad 38% wzrost rejestracji nowych przyczep i naczep w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. To tempo szybsze niż na całym rynku, na którym liczba nowych rejestracji w I kw. 2016 r. wzrosła o 37,1%. Producent z Wielunia w tym roku sprzedał już 924 nowych naczep i przyczep. Pozwoliło mu to zwiększyć udział w polskim rynku i utrzymać pozycję w pierwszej trójce.

Read More

Nowa przyczepa do materiałów budowlanych Krone

Nowa przyczepa do przewozu materiałów budowlanych Load Carrier firmy Krone to solidny i praktyczny pojazd, który jest specjalnie dostosowany do szczególnych wymagań związanych z transportem materiałów budowlanych. Za wzorową stabilność dwuosiowej przyczepy odpowiedzialne jest odporne na zniekształcenia podwozie oraz wodoodporna, uszczelniona podłoga z płyt o grubości 30 mm.

Read More