Select Page


Kategoria: transport chłodniczy

Przyszłość transportu chłodniczego wg Carrier

Carrier Transicold skupia uwagę na rozwoju alternatywnych czynników chłodniczych, które sprzyjają ochronie klimatu w skali globalnej. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów.

Read More

Agregaty chłodnicze Thermo King we flocie DB Schenker

Przedsiębiorstwo DB Schenker Logistics dołączyło nowe wielotemperaturowe agregaty chłodnicze Thermo King SLXe Spectrum zgodne z dobrymi praktykami dystrybucyjnymi do swojej holenderskiej floty pojazdów przeznaczonych do przewozu farmaceutyków.

Read More

Technologia Thermo King Whisper™ we flocie Musgrave Wholesale Partners

Musgrave Wholesale Partners, lider irlandzkiego rynku usług dostaw artykułów spożywczych w różnych temperaturach dla sektora cateringowego, wybrał ciche, wydajne i energooszczędne rozwiązania Thermo King, producenta rozwiązań do kontroli temperatury w transporcie do różnorodnych zastosowań mobilnych i marki Ingersoll Rand, do swojej nowej i zmodernizowanej floty samochodów chłodni.

Read More

Asortyment agregatów naczepowych Thermo King z certyfikatem ATP

Firma Thermo King, producent rozwiązań dotyczących kontroli temperatury w transporcie przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych oraz marka Ingersoll Rand, ogłosiła dzisiaj, że cały jej asortyment agregatów naczepowych SLXe™ kompatybilnych z najnowszej generacji czynnikiem chłodniczym R-452A o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) uzyskał już certyfikację1 ATP.

Read More

Thermo King: 500 agregatów naczepowych sprzedanych w Europie

Thermo King producent rozwiązań do kontroli temperatury w transporcie przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych i marka firmy Ingersoll Rand ogłosił dzisiaj, że jego agregaty SLXe™, pierwsze naczepowe rozwiązania chłodnicze, kompatybilne z najnowszej generacji czynnikiem chłodniczym R-452A o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), w ciągu pierwszych trzech miesięcy od wprowadzenia na rynek sprzedały się już w liczbie ponad 500 sztuk.

Read More

WEBASTO: Chłodniej w kabinie bez strat w portfelu

Elektryczna klimatyzacja postojowa w samochodzie ciężarowym to urządzenie, na które decydują się przede wszystkim floty, operujące na dalekodystansowych, europejskich trasach. Jej montaż pozwala przede wszystkim na dużą oszczędność paliwa, co wpływa na optymalizację prowadzenia firmy transportowej.

Read More

Thermo King: agregaty chłodnicze z czynnikiem R452A już dostępne

Firma Thermo King, producent rozwiązań dotyczących kontroli temperatury w transporcie przeznaczonych do różnych zastosowań mobilnych oraz marka firmy Ingersoll Rand, ogłosiła dzisiaj, że jej pierwsze naczepowe agregaty chłodnicze SLXe z czynnikiem chłodzącym nowej generacji R-452A są już dostępne w Europie.

Read More

Thermo King nawiązuje współpracę z Fareximem

Farmexim, jeden z największych dystrybutorów produktów farmaceutycznych w Rumunii, nawiązał współpracę z Thermo King, producentem rozwiązań do kontroli temperatury w transporcie do różnorodnych zastosowań mobilnych oraz marką Ingersoll Rand, aby unowocześnić swoją miejską flotę chłodniczą dzięki precyzyjnym, stabilnym i bezpiecznym rozwiązaniom chłodniczym.

Read More