Select Page


Kategoria: vany

Mercedes-Benz Vans prezentuje użytkowy samochód przyszłości

Mercedes-Benz Vans – odnoszący sukcesy na całym świecie producent samochodów użytkowych – ujawnił swoją strategiczną inicjatywę na przyszłość dla branży transportowej: adVANce. W ten sposób oddział konsekwentnie podąża za zmieniającymi się potrzebami klientów. Transformacja sektora transportowego jest efektem różnych trendów – ekonomicznych i społecznych, m.in. urbanizacji, wzrostu znaczenia e-handlu, tworzenia inteligentnych sieci dla szerokiej gamy technologii w zakresie Internetu Rzeczy, a także rozprzestrzeniania się platformowych modeli biznesowych.

Read More

Genewa: Mercedes-Benz Concept Vision e

Jedną z atrakcji tegorocznego genewskiego stoiska Mercedes-Benz był prototyp Concept V ision e – przyjazny środowisku, przestronny i luksusowy van, prezentujący szeroki potencjał rozwoju Klasy V.

Read More

Vito 4×4 – napędzany ambicją

Model przeznaczony do wymagających zastosowań w przemyśle i handlu, uniwersalny samochód dostawczy gotowy cały rok, przy każdej nawierzchni. Vito 4×4 łączy kompaktowe wymiary, znakomitą dynamikę jazdy i zwinność z niezawodną trakcją, zapewnianą przez permanentny napęd na obie osie z rozbudowanymi systemami sterowania.

Read More

Nowe kampery Marco Polo od Mercedesa

Podczas warszawskich targów „Wiatr i Woda” po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną dwa nowe modele kamperów Mercedes-Benz: Marco Polo i Marco Polo Activity.

Read More