Select Page


Kategoria: bezpieczeństwo

Linka celna – dlaczego warto korzystać z niej w transporcie

Jednym z problemów towarzyszących przewożeniu większych ciężarów na ciężarówkach jest odpowiednie ich zabezpieczenie – czy to przed wypadnięciem przez plandekę, czy przesuwaniu się i wzajemnemu uderzaniu o siebie skrzyń znajdujących się wewnątrz przyczepy. Jak się przed tym zabezpieczyć? Jednym z częściej stosowanych rozwiązań jest zastosowanie tak zwanej linki celnej.

Read More

Jaki autokar wynająć na wycieczkę? 3 podpowiedzi

Wycieczka jest już zaplanowana. Lista atrakcji do zobaczenia i zwiedzenia czeka gotowa w torbie podręcznej, bateria w aparacie naładowana. Co teraz? Należy wynająć autokar, który podoła wyzwaniom podróży i bezpiecznie dowiezie do celu.

Read More

Zagrożenia w transporcie drogowym

Obecnie można zaobserwować wiele zagrożeń, które tak właściwie związane są z jazdą pojazdami na różnego rodzaju trasach. O jakich zagrożeniach w transporcie drogowych warto powiedzieć?

Read More

Jak bezpiecznie jeździć z pasażerem na motocyklu?

Jazda z pasażerem z tyłu to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale także konieczność posiadania doświadczenia i wiedzy o przewożeniu osoby na tylnym siedzeniu. Trzeba pamiętać, że tylko i wyłącznie od nas zależy bezpieczeństwo drugiej osoby.

Read More